Komunikat specjalny Announcement
W sierpniu gabinet będzie czynny w następujących godzinach: 15.08 10:00-20:00 19.08 09:00-19:00
W pozostałe dni:
Poniedziałek - piątek 09:00-20:00 (rejestracja do 19:30) Weekendy 10:00-20:00 (rejestracja do 19:00)
Informujemy, iż personel gabinetu ze wzmożoną czujnością stosuje się do zaleceń i wytycznych z zakresu higieny i profilaktyki. Prosimy również o wcześniejszy kontakt telefoniczny z rejestracją oraz śledzić informacje na naszej stronie.


Usługi

Chirurgia

Gabinety stomatologiczne DuoDental - chirurgia stomatologiczna

Opiekę nad pacjentami w naszym gabinecie sprawuje chirurg specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Ta dziedzina stomatologii zajmuje się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym.

W zależności od rodzaju wykonywanego zabiegu istnieje możliwość wykonania procedury w znieczuleniu ogólnym. Zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem klasycznych technik chirurgicznych, a także przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Planowanie leczenia odbywa się na podstawie cyfrowej diagnostyki rentgenowskiej: zdjęcia panoramiczne, rtg stawów skroniowo-żuchwowych, zdjęcia celowane, przednio-tylne czaszki, zdj. zatok szczękowych. W naszych gabinetach wykonujemy zabiegi chirurgiczne które nie wymagają póżniejszej hospitalizacji pacjenta.