Komunikat specjalny Announcement
Regularne godziny otwarcia w terminie od 01.09 do 31.10:
Poniedziałek - niedziela 10:00-18:00 (rejestracja do 17:00)
Niedziela 01.11 nieczynne

Zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Zdrowia na czas pandemii w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i naszych Pracowników przyjmujemy tylko interwencyjnie, a zatem tylko nagłe i bólowe przypadki.
Informujemy, iż personel gabinetu ze wzmożoną czujnością stosuje się do zaleceń i wytycznych z zakresu higieny i profilaktyki. Prosimy również o wcześniejszy kontakt telefoniczny z rejestracją oraz śledzić informacje na naszej stronie.
Usługi

Chirurgia

Gabinety stomatologiczne DuoDental - chirurgia stomatologiczna

Opiekę nad pacjentami w naszym gabinecie sprawuje chirurg specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Ta dziedzina stomatologii zajmuje się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym.

W zależności od rodzaju wykonywanego zabiegu istnieje możliwość wykonania procedury w znieczuleniu ogólnym. Zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem klasycznych technik chirurgicznych, a także przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Planowanie leczenia odbywa się na podstawie cyfrowej diagnostyki rentgenowskiej: zdjęcia panoramiczne, rtg stawów skroniowo-żuchwowych, zdjęcia celowane, przednio-tylne czaszki, zdj. zatok szczękowych. W naszych gabinetach wykonujemy zabiegi chirurgiczne które nie wymagają póżniejszej hospitalizacji pacjenta.