Komunikat specjalny Announcement
Regularne godziny otwarcia w terminie od 01.09 do 31.10:
Poniedziałek - niedziela 10:00-18:00 (rejestracja do 17:00)
Niedziela 01.11 nieczynne

Zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Zdrowia na czas pandemii w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i naszych Pracowników przyjmujemy tylko interwencyjnie, a zatem tylko nagłe i bólowe przypadki.
Informujemy, iż personel gabinetu ze wzmożoną czujnością stosuje się do zaleceń i wytycznych z zakresu higieny i profilaktyki. Prosimy również o wcześniejszy kontakt telefoniczny z rejestracją oraz śledzić informacje na naszej stronie.
Usługi

Implantologia

Gabinety stomatologiczne DuoDental - Implantologia

Dziedzina która w ciągu ostatnich 20 lat bardzo dynamicznie się rozwinęła. Ogromny postep technologiczny, materiałowy oraz rozwój metod zabiegowych spowodował że jest to najlepsze i alternatywne rozwiązanie w stosunku do innych stosowanych metod leczenia.

Implantologia wraz z regeneracją kości to podstawowe zabiegi poprawiające wygląd twarzy bez względu na wiek pacjenta.

Gabinety stomatologiczne DuoDental - Implantologia

Procedura związana z wszczepieniem implantu poprzedzona musi być dokładnym wywiadem lekarskim, który pozwoli na ustalenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Ze względu na ilość zabiegów chirurgicznych związanych z leczeniem implantologicznym stosujemy metody: jednoetapową i dwuetapową.

Ze względu na czas jaki upłynął do utraty zęba możemy rozróżnić implantację: natychmiastową, wczesną, późną. Ze względu na budowę implantu można podzielić je na jednoczęściowe i dwuczęściowe.