Komunikat specjalny Announcement
Godziny otwarcia gabinetu w terminie od 01.09.2021 do 09.01.2022: Poniedziałek - piątek 10:00-19:00 (rejestracja do 18:30) Od 10.01.2022: Poniedziałek - piątek 09:00-20:00 (rejestracja do 19:30)
Weekendy 10:00-20:00 (rejestracja do 19:00)
24.12 - 26.12 nieczynne 31.12 czynne 09:00-20:00
Zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Zdrowia na czas pandemii w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i naszych Pracowników przyjmujemy tylko interwencyjnie, a zatem tylko nagłe i bólowe przypadki.
Informujemy, iż personel gabinetu ze wzmożoną czujnością stosuje się do zaleceń i wytycznych z zakresu higieny i profilaktyki. Prosimy również o wcześniejszy kontakt telefoniczny z rejestracją oraz śledzić informacje na naszej stronie.
Usługi

Protetyka

Gabinety stomatologiczne DuoDental - Protetyka

Dziedzina zajmująca się odtwarzaniem pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych. Do odtworzenia zębów wykorzystuje się uzupełnienia protetyczne. Olbrzymi rozwój technologiczny, materiałowy oraz dostęp do najlepszych urządzeń-pozwalają zaproponować pacjentom najdoskonalsze rozwiązania protetyczne, ponieważ wymagania estetyczne pacjentów stale wzrastają.

Aby uzupełnienia protetyczne spełniały wymagania estetyki i piękna, zęby muszą posiadać naturalne proporcje, ich ustawienie musi być harmonijne w stosunku do dziąseł, warg i twarzy. Każda praca protetyczna jest indywidualnie dostosowana do potrzeb pacjenta.

Gabinety stomatologiczne DuoDental - Protetyka

Protetyka stomatologiczna to bardzo ważna dziedzina stomatologii gdyż jest fundamentem nowego podparcia warg i policzków jak również filarem dla nowej wysokości zwarcia. To wszystko wpływa na poprawę rysów twarzy, zmarszczki ulegają spłyceniu, a zapadnięty profil twarzy wypełnia się. Odpowiednio dobrana rekonstrukcja pozwala na uzyskanie efektu odmłodzenia. Lekarz stoi przed bardzo trudnym zadaniem gdyż musi sprostać wysokim wymaganiom i oczekiwaniom estetycznym pacjentów.

Aby temu zadaniu podołać współpracujemy z profesjonalnymi pracowniami protetycznymi ze Szczecina i oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu protetyki.

Naszym obowiązkiem jest zapewnienie Państwu promiennego uśmiechu.