Komunikat specjalny Announcement
Regularne godziny otwarcia w terminie od 01.09 do 31.10:
Poniedziałek - niedziela 10:00-18:00 (rejestracja do 17:00)
Niedziela 01.11 nieczynne

Zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Zdrowia na czas pandemii w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i naszych Pracowników przyjmujemy tylko interwencyjnie, a zatem tylko nagłe i bólowe przypadki.
Informujemy, iż personel gabinetu ze wzmożoną czujnością stosuje się do zaleceń i wytycznych z zakresu higieny i profilaktyki. Prosimy również o wcześniejszy kontakt telefoniczny z rejestracją oraz śledzić informacje na naszej stronie.
Usługi

Stomatologia dziecięca

Gabinety stomatologiczne DuoDental - Stomatologia dziecięca

W zakresie działań stomatologii ogólnej znajduje się również stomatologia dziecięca, czyli pedodoncja. Ta specjalność dotyczy najmłodszych pacjentów. Ze względu na odmienną budowę zębów i narządu żucia w tej grupie pacjentów, wiąże się to ze specyficznym postepowaniem i metodami leczenia.

Gabinety stomatologiczne DuoDental - Stomatologia dziecięca

Pedodoncja zajmuje się profilaktyką (jest to najważniejsza kwestia w stomatologii dziecięcej) i leczeniem zębów u młodszych pacjentów w różnych przedziałach wiekowych. W naszych gabinetach oferujemy pacjentom bezbolesne i bezstresowe wizyty. Wypełnienia zębów mlecznych są w pięknych, błyszczących kolorach.

Najmłodszych po każdej wizycie nagradzamy nagrodami za odwagę.