Komunikat specjalny Announcement
Godziny otwarcia gabinetu w terminie od 01.03.2021 do 30.09.2021:
Poniedziałek - piątek 10:00-19:00 (rejestracja do 18:30) Weekendy 10:00-20:00 (rejestracja do 19:00)
23.05 czynne 10:00-20:00 03.06 nieczynne 15.08 czynne 10:00-20:00
Zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Zdrowia na czas pandemii w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i naszych Pracowników przyjmujemy tylko interwencyjnie, a zatem tylko nagłe i bólowe przypadki.
Informujemy, iż personel gabinetu ze wzmożoną czujnością stosuje się do zaleceń i wytycznych z zakresu higieny i profilaktyki. Prosimy również o wcześniejszy kontakt telefoniczny z rejestracją oraz śledzić informacje na naszej stronie.
Usługi

Stomatologia Estetyczna

Gabinety stomatologiczne DuoDental - Stomatologia Estetyczna

Jest to dział stomatologii ogólnej, którego celem jest przywrócenie naturalnego oraz estetycznego wyglądu zębom. Efekt taki można uzyskać poprzez odpowiednią zmianę kształtu, ustawienia lub barwy naszych zębów.

Zabiegi stomatologii estetycznej mają na celu korektę takich defektów jak przebarwienia zębów, wady szkliwa wrodzone lub nabyte, niedorozwój szkliwa lub zębiny, zęby po urazach, diastemy, nieprawidłowe ustawienie zębów, atypowy kształt zębów, uzupełnienie braków zębowych.

Gabinety stomatologiczne DuoDental - Stomatologia Estetyczna

Trzy najczęściej pojawiające się problemy podczas wykonywania prac estetycznych dotyczą koloru, dopasowania do sąsiednich zębów oraz symetrii uśmiechu. Spełnienie tych wymogów estetyki powoduje że pacjenci czują się zdrowi i piękni oraz mają większe poczucie własnej wartości.

Usługi stomatologii estetycznej:

-odbudowa kosmetyczna korony zęba

-licówki porcelanowe

-wybielanie zębów różnymi metodami

-Implanty

-ortodoncja

-uzupełnienia protetyczne pełnoceramiczne