Komunikat specjalny Announcement
Gabinet czynny:
Poniedziałek - piątek 09:00-20:00 (rejestracja do 19:30) Weekendy 10:00-20:00 (rejestracja do 19:00)
01.05 nieczynne
02.05 - 05.05 gabinet czynny 10:00-18:00 (rejestracja do 17:00) 19.05             gabinet czynny 10:00-20:00 (rejestracja do 19:00)
30.05 (Boże Ciało) nieczynne
Informujemy, iż personel gabinetu ze wzmożoną czujnością stosuje się do zaleceń i wytycznych z zakresu higieny i profilaktyki. Prosimy również o wcześniejszy kontakt telefoniczny z rejestracją oraz śledzić informacje na naszej stronie.
Usługi

Stomatologia Ogólna-Zachowawcza

Gabinety stomatologiczne DuoDental - Stomatologia Ogólna-Zachowawcza

Jest to najszerszy dział stomatologii, podstawowe postępowanie stomatologiczne mające na celu zapobieganie czyli profilaktykę próchnicy i leczenie ubytków które już powstały, po to aby zachować prawidłową funkcję narządu żucia oraz zęby w ich najbardziej naturalnym kształcie.

Jest to pełnoprofilowa opieka stomatologiczna nad dorosłymi pacjentami jak i nad najmłodszymi z wykorzystaniem najnowszych technik, materiałów oraz technologii które są dostępne.

Gabinety stomatologiczne DuoDental - Stomatologia Ogólna-Zachowawcza

Obejmuje leczenie chorób zębów i dziąseł wywołanych przez próchnicę, które mogą stać się przyczyną chorób miazgi, ozębnej, kości, dziąseł i przyzębia. Te natomiast mogą stanowić wrota zakażenia dla całego organizmu i prowadzić do powikłań ogólnoustrojowych.

Jednym z działów stomatologii ogólnej jest stomatologia estetyczna. Zabiegi stomatologii estetycznej mają na celu korektę takich defektów jak przebarwienia zębów, wady szkliwa, niedorozwój szkliwa lub zębiny, zęby po urazach, diastemy, wybielanie zębów itp.